Darmowa dostawa od 200 zł

14 dni na zwrot

608 605 609

Zwroty, reklamacje, regulamin opinii

Zwroty, reklamacje, regulamin opinii 

Odstąpienie od umowy

UWAGA! Produkty na których zostało wykonane znakowanie ( na życzenie klienta ) zostają spersonalizowane w sposób nieodwracalny nie podlegają żadnej możliwości zwrotu lub wymiany

Jeśli jesteś konsumentem - co do zasady przysługuje Ci prawo do odstąpienia od zawartej na odległość umowy.

Od umowy możesz odstąpić, składając nam oświadczenie o odstąpieniu od umowy np. poprzez wiadomość e-mail przesłaną na adres: belucky.pl@gmail.com

Od umowy możesz odstąpić w terminie 14 dni.

Bieg czternastodniowego terminu na odstąpienie od umowy rozpoczyna się:

 • dla umowy, w której wydajemy rzecz, będąc zobowiązanymi do przeniesienia jej własności - od objęcia rzeczy w posiadanie przez Ciebie lub wskazaną przez Ciebie osobę trzecią inną niż przewoźnik,
 • dla treści cyfrowych - od dnia zawarcia umowy.

Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem.

Zwracaną rzecz zwróć do nas niezwłocznie na adres:

Aex Tim Sp. z o.o. Gościniec 158 lok 2 05-077 Warszawa, jednak nie później niż w terminie 14 dni od dnia, w którym odstąpiłeś od umowy.

Dokonane przez Ciebie płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy na zasadach wskazanych w regulaminie zwrócimy Ci niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania od Ciebie oświadczenia o odstąpieniu od umowy.

Możemy wstrzymać się ze zwrotem otrzymanej od Ciebie płatności do chwili otrzymania rzeczy z powrotem lub dostarczenia przez Ciebie dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Pamiętaj, że prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje konsumentowi m.in. w odniesieniu do umowy:

 • w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb,
 • w której przedmiotem świadczenia jest rzecz ulegająca szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia,
 • w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu,
 • w której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu
 • o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu go przez przedsiębiorcę o utracie prawa odstąpienia od umowy.

Szczegółowe informacje na temat odstąpienia od umowy znajdziesz w naszym Regulaminie sprzedaży.

Reklamacje

Jeśli jesteś Konsumentem, w przypadku gdy zakupiony u nas towar okaże się wadliwy, masz prawo reklamować go w oparciu o rękojmię. Reklamację najlepiej złożyć na adres e-mail: belucky.pl@gmail.com lub drogą pocztową na adres Aex Tim Sp. z o.o. Gościniec 158 lok 2 05-077 Warszawa.

W związku z wadą możesz żądać:

 • wymiany rzeczy na wolną od wad,
 • usunięcia wady,

lub złożyć oświadczenie o:

 • obniżeniu ceny,
 • odstąpieniu od umowy – w przypadku wady istotnej.

Odpowiadamy względem Ciebie za wady stwierdzone przed upływem dwóch lat od dnia wydania rzeczy.

Co do zasady reklamację możesz zgłosić w ciągu roku od zauważenia wady, ale czas na złożenie reklamacji nie może się zakończyć przed upływem okresu odpowiedzialności sprzedawcy.

Rozpatrzenie Twojej reklamacji (ustosunkowanie się do niej) nastąpi w ciągu 14 dni od daty otrzymania przez nas Twojego zgłoszenia reklamacyjnego.

Więcej informacji na temat reklamacji znajdziesz w naszym Regulaminie sprzedaży.

Reklamowany towar należy wysłać na adres: Aex Tim Sp. z o.o. Gościniec 158 lok 2 05-077 Warszawa.

Opinie

Regulamin publikowania opinii na stronie internetowej sklepu BeLucky.pl

 1. Postanowienia ogólne:
 • Niniejszy regulamin określa zasady dodawania, moderowania i wykorzystywania opinii przez użytkowników serwisu internetowego sklepu, zwanych dalej "Opiniami".
 • Opinie użytkowników są ważnym elementem działalności sklepu, mającym na celu informowanie innych klientów o jakości produktów i usług.
 1. Warunki dodawania opinii:
 • Prawo do dodawania Opinii przysługuje wyłącznie zalogowanym użytkownikom, którzy dokonali zakupu w sklepie.
 • Użytkownik, publikując Opinię, oświadcza, że jest jej autorem i wyraża zgodę na jej wykorzystanie przez sklep.
 1. Zasady publikacji opinii:
 • Opinie powinny być związane bezpośrednio z produktem lub usługą, którą użytkownik nabył.
 • Zakazane jest publikowanie treści obraźliwych, niezgodnych z prawem, wprowadzających w błąd oraz takich, które mogą być uznane za nieuczciwą praktykę rynkową.
 • Sklep zastrzega sobie prawo do moderacji i usuwania Opinii, które naruszają postanowienia regulaminu.
 1. Ochrona danych osobowych:
 • Wszelkie dane osobowe przetwarzane w związku z dodawaniem Opinii będą chronione zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, w tym zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych.
 1. Zmiany w regulaminie:
 • Sklep zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian w regulaminie. Zmiany stają się skuteczne w momencie ich opublikowania na stronie internetowej sklepu.

 Regulamin ten został stworzony w oparciu o Ustawę o przeciwdziałaniu nieuczciwym praktykom rynkowym z dnia 23 sierpnia 2007 r. (Dz. U. z 2017 r. poz. 2070) i ma na celu zapewnienie transparentności oraz uczciwości publikowanych opinii.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl